Twój niezwykły sklep internetowy

Twój niezwykły sklep internetowy

30 września, 2023 Off By Polaczek

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało autorskie oprogramowanie, które jest łatwe w użytku, ale zarazem pełne przydatnych opcji. Wszystko dlatego, aby zagwarantować naszym partnerom i ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Założenie e-sklepu na naszej platformie to dostęp do rozwiązań dostosowanych do różnych oczekiwań osób, planujących sprzedawać w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz przesyłek, również do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – nawet bez podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a jest to jedynie część proponowanych przez nas rozwiązań.

Według zebranych przez nas informacji, wykorzystywanie opracowanych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia 2-4 godziny każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl systematycznie dodają kolejne opcje, abyś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, dostosowany do Twoich wymagań. Co więcej, masz okazję przetestowania naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest faktycznie proste i zacznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś i masz chęć połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To świetne wyjście, gdy chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do wynagrodzenia, ale także przetestować plan na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych kupujących. Otwórz e-sklep na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.